PROČ SPOLUPRACOVAT PRÁVĚ S NÁMI?

Jsme rádi, že zvažujete zařazení produktů společnosti CARERO do své nabídky. Níže naleznete několik důvodů, proč je právě CARERO tou správnou volbou.

V případě zájmu o jakékoli další informace neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce - Petra Tilla (till@carero.cz), Kateřinu Strnišťovou (strnistova@carero.cz) nebo obchodního ředitele Jiřího Vávru (vavra@carero.cz).


Chcete-li si ihned prohlédnout naši nabídku včetně cen, můžete se rovnou zaregistrovat.

JSME SPOLEHLIVÍ.
Na trhu kojeneckých a dětských potřeb působíme od roku 2005 a máme více než 1 000 spokojených odběratelů v několika zemích (Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Poslko, Chorvatsko, Bulharsko a další). Patříme mezi 5 největších velkoobchodů s kojeneckým a dětským zbožím a v nabídce máme více než 10 000 unikátních produktů.

JSME RYCHLÍ.
99 % naší nabídky máme skladem. Objednané zboží Vám doručíme do druhého dne. (objednávky, které odešlete do 11 hodin – platí v pracovních dnech).

JSME FLEXIBILNÍ.
Nastavíme podmínky vzájemné spolupráce tak, aby Vám co nejvíce vyhovovaly. Navíc máte na základě dosažených výsledků možnost získat výrazné obratové slevy.

JSME JEDINEČNÍ.
V nabídce máme 5 vlastních značek (New Baby, Baby Mix, PlayTo, Bayo a New Love) a jsme výhradním distributorem několika dalších (např. Caretero a Toyz).

JSME AKTIVNÍ.
Zajišťujeme pro naše partnery technickou a marketingovou podporu. E-shopům dodáváme kvalitní a aktuální data, kamenným prodejnám polepy a další in-store reklamu, poskytujeme přímé dodávky koncovým zákazníkům.

JSME LIDŠTÍ.
Rádi a ochotně s našimi zákazníky komunikujeme a osobně řešíme jejich dotazy a případné problémy.

JSME PROFESIONÁLNÍ.
Dbáme na profesionální přístup všech našich zaměstnanců a požadavky zákazníků vyřizujeme v co nejkratších termínech.

JSME ONLINE.
Pro velkoobchodní partnery máme samostatný e-shop s plně personalizovaným obsahem.